Hradec

Datum publikace: 18.09.2021

Výhody a nevýhody, nevýhody jsem zatím nenašla

Hradec

Ahoj, abych vás lehce uvedla do děje.

Jsem přestěhovaná do Hradce a bydlím na bytě. Bydlíme s dalšího dvěma holčinama co jdou do prvního ročního. Byt je 3 + 1, platíme 15 tisíc plus 3 tisíce energie. Tuhle poznámku jsem dávám primárně, až ten článek budu číst 5 rok na zpět, chci vědět, pro zajímavost, jak se ceny pohybovaly.

Kdo zná Hradec, tak byt máme na Gočárovce, no prostě za mě pecka.

Nejbližší a nejdůležitější obchody jsem si našla, všechno je v dosahu 15 minut pěšky. Takže fitko, Billa, DM, vinárna, a tak. Jo a taky fakulta, kam budu chodit, jasně.

Město je z mě víc než super, připomíná mi takovej větší Kolín.

Pokud se jako budoucí student chystáte na LFHK, tak vám řeknu jednu velkou věc, kterou je tahle univerzita výhodou. Na všechny ročníky a obory dostáváte vybavené knížky od knihovny, takže si nic kupovat nemusíte. Vím, že na 1LF se musí zařizovat, na jiných fakultách vážně nevím. Ale i tak, bod pro Hradec.

Náš obor vyfasoval 17 knížek, které mají dohromady 16 kg.

Jo a taky jsme měli adapťák, ti z vás, kdo pojedete na seznamovák s VŠ počítejte s tím, že je to jedna velká chlastací párty.

Toť asi ze studijního života vše.

Proč se učit z videí?

Člověk se více soustředí, využívá aktivně vizuální paměť a ta je při jakémkoliv zapamatování hodně důležitá. Nejenže si zapamatuje víc věcí, ale dané věci si dokážete vizuálně lépe vybavit, než kdybyste četli text z pouze knížky.

image

Stručný obsah

Informace podávám stručně, postupuji od jednoduššího ke složitějšímu.

image

Materiály ke stažení

Ke každému videu najdeš zpracovaná skripta z videí ze kterých se můžeš učit.

image

Ověřené zdroje

Fakta a informace použitá ve videu jsou z knih ze kterých se učíte i určitě i Vy.

image

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: